Klub slovenského kopova

Oznámení z KSK

Výcviková obůrka- zpráva z brigády

Brigáda na vybudování výcvikové obůrky u Lesů ČZU ve spolupráci s členy našeho klubu byla původně naplánovaná již na podzim roku 2023. Jelikož byl v tuto dobu projeven malý zájem z důvodu lovů a také zkoušek byla tato brigáda posunuta na 13. a 14. dubna 2024. Pozvánka na tuto akci byla zveřejněna na našich klubových stránkách. Jako vždy o takovéto nebo podobné klubové akce  byl opět projeven velice malý zájem členů, což mě už za dlouhá léta vůbec nepřekvapilo. Nakonec jsme přece jen dali dohromady malou skupinu, která čítala 15 lidí.

Za sobotu a neděli jsme udělali velký kus práce: navrtalo se, betonovými sloupky osadilo a utemovalo 80 sloupků. Rozvezla se část chybějících sloupků a také všechny připravené karisítě, které byly staženy ke sloupkům a fošnám šrouby.

Po úplném dokončení této obůrky ji budou moci členové po předchozí domluvě využívat k výcviku kopovů. Dále by nám měla také posloužit při Celostátních i Mezinárodních soutěžích a také Putovních pohárech.

Závěrem mi dovolte, abych jménem klubu mnohokrát poděkoval za dobrou práci, která byla pro všechny fyzicky náročná Bc.Janu Marešovi, Radku Hasenöhrlovi s přítelkyní Zuzkou, Andreji Kondačovi s manželkou Danielou, Janu Hladíkovi, Bedřichu Podhajskému, Liboru Dukovi. Pavlovi Satoria, Bc. Martinovi Součkovi a jeho synovi, Karlu Ptáčkovi, Jitce Maškové a Ing. Báře Klementové.

 

Přemysl Mašek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DALŠÍ
OZNÁMENÍ

Datum

Přejít nahoru