Ples KSK Hranice

Ples KSK v Hranicích 2019                                                    

Snad nejdůležitější zdroje financí do klubové pokladny KSK jsou zisky z pořádaných plesů. Ani letošní ples pod záštitou KSK v Hranicích nebyl výjimkou. Po předešlých úspěšných zkušenostech s konáním bálů se veškeré pořadatelské a organizační činnosti tak, jako již v předchozích letech, chopil pokladník klubu Honza Trčka. Samotnému dni konání akce předcházely velmi složité přípravy. Od shánění sponzorů a zvěřiny do tomboly, přes oslovení případných hostů až po stylovou mysliveckou výzdobu celého sálu.

Návštěvnost byla nad očekávání vysoká a místní hranickou Sokolovnu v den konání akce 19.1.2019 navštívilo více než 500 hostů. Jednou z mnoha lákadel byla i bohatá tombola plná hodnotných cen. V seznamu hlavních cen samozřejmě nechyběla zvěřina, ale také jízdní kolo značky Kross, sekačka na trávu Stiga, televizor, tablet, kuchyňské roboty, dřevořezba orla a spousta dalších hodnotných věcí. Celý večer nám zpříjemňovali troubením na lesní rohy bývalí i současní žáci Střední lesnické školy v Hranicích a skvělou hudbou kapela Nautilus Band, která svými melodiemi přiměla k tanci i ty nejzarytější „netanečníky“. Šéfkuchař Standa Hradečný provoněl celý sál vůní rozmanitých kančích a dančích specialit, které se svým personálem podávali v prostorách spodní „pekelné“ jídelny.

Po uvítacích slovech předsedy klubu Mgr. Petra Šupíka a Honzy Trčky započlo veselí. Za zpestření večera můžeme s velkým úspěchem označit taneční vystoupení Pole Dance Barči a Zuzky, které rozproudily celý sál hned na samotném začátku akce. Poté si hosté mohli zakoupit lístky do tomboly a s napětím očekávali vyhlášení hlavních cen, jež mělo proběhnout o půlnoci. Mezitím se zábava nesla v duchu tance a „dámské volenky“. Vítězkou se stala dáma, která obdržela od zúčastněných mužů nejvíce zakoupených růží a vyhrála od pořadatelů vtipný věcný dárek. Podle plánu proběhlo vyzvednutí přímých cen a vylosování výherců hlavní tomboly. Úspěšný večer byl zakončen v neděli po 3. hodině ranní.

Hlavní sponzoři plesu: Kross bike- pan Stratil, firma Stelmax- pan Laryš, firma Cime- pan Kozák, Sargánek s.r.o.- pan Sargánek,, Autoškola Trčka s.r.o., E-lovec- pan Rudel, Marian Schrott, Mgr. Martin Chrástecký. Tímto děkujeme všem zmíněným sponzorům i ostatním, kteří přispěli věcnými nebo finančními dary.

Poděkování dále patří těmto členům KSK, kteří se podíleli, ve dni konání akce, na organizaci. Velké „díky“ zaslouží rodina Sargánkova, předseda klubu Mgr. Petr Šupík, Lenka Broučková, Lukáš Balcar, Tomáš Češek, Jan Čepek, Tomáš Vašek se synem, Libor Beníček st., Věra Sedláčková a Ing. Emil Hládek.

A mé velké osobní poděkování patří Honzovi za úsilí a vervu, s jakou se do organizace plesu opět pustil. Díky němu vše proběhlo hladce a šlapalo „jako po drátkách“.

Ing. Eliška Trčková

Napsat komentář