IHZ Cep 2017-výsledky

Individuální honičské zkoušky slovenských kopovů u OMS Jindřichův Hradec

              Pokud mě paměť neklame,  pořádal náš klub takovouto akci u ČMMJ OMS Jindřichův Hradec poprvé. Dne 28.1.2017 jsme společně se zminěným OMS a především s Mysliveckým sdružením Rožmberk uspořádali  klubové zkoušky, na které bylo přihlášeno a také předvedeno 14 slovenských kopovů. Sraz  účastníků byl v obci Cep s následným přejezdem do místa konání u malé lesní chatky. Po ranní kávě nebo čaji zde byl proveden výborně připravený nástup a zahájení zkoušek  vedením MS Rožmberk. Účastníky též srdečně přivítal předseda našeho klubu Mgr. Petr Šupík. Celý článek čtěte zde…..

                                                                                                                                                                                                                                                                  

Napsat komentář