Výsledky II. Evropská výstava slovenských kopovů

 

                Výsledky KV SK dne 15.6.2019

                SLŠ Hranice – střelnice SLŠ Valšovice

 

Výstava proběhla za velmi teplého počasí, které kladlo velké nároky jak na vystavované jedince tak, na jejich vůdce, rozhodčí a v nemalé míře i na početnou koronu. Účast vystavovaných Slovenských kopovů byla historicky druhá nejvyšší v historii pořádání výstav Klubem slovenského kopova. Poděkování patří zejména Vedení a personálu SLŠ v Hranicích, která nám umožnila pořádat tuto výstavu v areálu střelnice ve Valšovicích, rozhodčím a jejich pomocníkům v kruzích, členům Klubu slovenského kopova, kteří se na přípravě a organizaci této výstavy podíleli a široké koroně, která nás přišla podpořit.

 

Rozhodčí :

Kruh číslo 1

Frnčová Lenka

Vedoucí kruhu: Frnčo Ladislav

Zapisovatelka: Ing. Beníčková Anna

Kruh číslo 2

Homola František

Hospitant na rozhodčího: Ing. Beníček Libor

Vedoucí kruhu: Čepek Jan

Zapisovatelka: Ing. Trčková Eliška

 

Beníček Libor

poradce chovu SK

  Pes        
  Třída mladých        
kat. číslo jméno psa majitel hodnocení pořadí titul
1 ARES Keilerjagdhund  Radu Emilian       RO výborný 1 CAJC, BOS
2 ARNY od Hapalíka  Hasenöhrl Radek výborný 3  
3 CYRO spod Sninského  Rout Jaroslav výborný 4  
4 ICE HAF Pálbükkösi  Brom Jan výborný    
5 PARIS od Litoltova  Chrástecký M. Mgr. MBA výborný 2  
70 IRON Pálbükkösi  Kochta Petr výborný    
  Mezitřída        
6 AVAR Mackův dvůr  Piroutek Jan dobrý    
  Třída otevřená        
7 ARAMIS II Žabí potok  Stopka Peter Ing. odstoupil    
8 BRIX z Menšíkova dvora  Češek Tomáš výborný 1 CAC
9 DAN od Veverkovy studánky  Cimala Ladislav Ing. vyloučen    
10 FRED Pállbükkösi  Šupík Petr Mgr. velmi dobrý 2  
11 GAB z Judavinklu  Mikel Miroslav velmi dobrý    
  Třída pracovní        
12 BRUT od Šratnova Králik Jozef Bc.       SK výborný 3  
13 CYRO z Petrovskej  Matějka Jiří výborný 1 CAC
14 DARIK z Cepských blat  Ondrejmiška Lukáš výborný 2 res.CAC
15 MARKO od Litoltova  Kalus Radim výborný    
16 TED Bejchlovské hvozdy  Šupík Petr Mgr. výborný 4  
  Třída vítězů        
17 ARON z Brtnických sádek  Voltr Pavel  Ing. výborný 2 res. CAC
18 JOLO Dzunošaj  Polóni Marián         SK výborný 1 CAC, EV
  Fena        
  Třída mladých        
19 BONNIE od Svatých  Šedivý Ondřej výborná    
20 CERA z Menšíkova dvora  Brlka Tomáš výborná    
21 EBONY spod Kunovej  Řehoř Jiří výborná 2 res.CAC
22 ELLA od Přetržené zmoly  Izsóf Ivan velmi dobrá    
23 ENNIE od Přetržené zmoly  Vala Josef nedostavila se    
24 ENNIE spod Kunovej  Nagy M. a Matová Ch. SK výborná 1 CAJC, BOJ,BOB
25 IRA z Judavinklu  Švábenický Stanislav výborná 3  
26 KARIN od Spolkára  Sedláčková Věra velmi dobrá    
27 ORETA Rúbaný vrch  Pšenková M. Ing.  PhD. SK výborná    
28 OSSIE od Partilu  Richtár David velmi dobrá    
29 ZITA z Polčiny  Rudel Miroslav výborná 4  
  Mezitřída        
30 AFRA Mackův dvůr  Macků Milan výborná 1 CAC
31 AXA Mackův dvůr  Bysaha Oleksandr   nedostavila se    
32 BELA od Šratnova  Procházka Filip Ing. výborná 2 res. CAC
33 CORA Orichov dvor  Kučera Jan dobrá    
  Třída otevřená        
34 AJDA z Otavožatské hájovny  Luža Radek velmi dobrá    
35 AYRA od Svatých  Chrástecký M. Mgr. MBA výborná 3  
36 BAŠKA spod Lipovice  Richtár David velmi dobrá    
37 BEA z Tamborovho dvora  Balcar Lukáš výborná    
38 BESY z Petrovskej  Traj Jaroslav velmi dobrá    
39 BLAFINA z Menšíkova dvora  Brom Jan výborná 1 CAC
40 BORKA Lesný Chór Bohemia  Hradil Stanislav velmi dobrá    
41 BRITTA Brčkov dvor  Costin Viorel         RO nedostavila se    
42 CANDY z Kukelské hájenky  Příhoda Michal velmi dobrá    
43 CARA od Veverkovy studánky  Javorský Zbyněk Ing. výborná    
44 CELLA z Cepských blat  Štětka Rudolf výborná    
45 CIRA II Žabí potok  Jeniš Jan výborná    
46 CITA z Moruny  Kerouš Miroslav dobrá    
47 DARA z Moruny  Faltus Ondřej výborná    
48 DITA z Cepských blat  Dvořák Václav výborná 4  
49 ELIS Eso  Homola Jan velmi dobrá    
50 ERA Eso  Homola Jan velmi dobrá    
51 INKA z Halče  Holešovský Jan výborná 2 res. CAC
52 LUNA od Litoltova  Cittadini Fausto výborná    
53 ODYSEA Lohyňa  Dáňa Jan výborná    
  Třída pracovní        
54 ABIGAIL z pod Jahodného  Zicha Jiří velmi dobrá    
55 AMANDA z Češnovic  Bříza Karel velmi dobrá    
56 ARYSSA Mackův dvůr  Bříza Karel výborná 4  
57 AXA Bejchlovské hvozdy  Trčka Vratislav výborná 2 res. CAC
58 BELLA z Menšíkova dvora  Švábenický Stanislav výborná    
59 BUGGY z Kobylího vrchu  Cibulka Martin Mgr. vyloučena    
60 CETY spod Havranieho vrchu  Souček Petr velmi dobrá    
61 CLEO Runo Leśne  Prokeš Martin velmi dobrá    
62 DONA z Cepských blat  Kučera Václav výborná 1 CAC, KV
63 NINA Rúbaný vrch  Radu Emilian       RO výborná 3  
64 VERA Bejchlovské hvozdy  Trčka Jan velmi dobrá    
  Třída vítězů        
65 NORA z Polčiny   Stiksa Martin Bc. výborná 1 CAC
66 ZAIRA PRINCEZNA spod Kunovej  Matová Christiána   SK výborná 2 res. CAC
  Třída veteránů        
67 AJDA od Hromové skály  Hikl Tomáš výborná 2  
68 PONTY Bejchlovské hvozdy  Trčka Vratislav výborná 1 BOV
69 RUBY Bejchlovské hvozdy  Sargánek Robert výborná 3                               

Nejlepší pár:             4           ICE HAF Pálbükkösi                     Brom Jan

 

                                  39          BLAFINA z Menšíkova dvora      Brom Jan

 

Nejlepší skupina:     21         EBONY spod Kunovej                         Řehoř Jiří

                                    24          ENNIE spod Kunovej                          Nagy M. a Matová Christiána    SK

                                    66          ZAIRA PRINCEZNA spod Kunovej    Matová Christiána    SK

               
               
    výborný velmi dobrý dobrý odstoupil  / vyloučen nedostavil se celkem
pes mladých 6         6
mezitřída     1     1
otevřená 1 2   2   5
pracovní 5         5
vítězů 2         2
celkem 14 2 1 2   19
fena mladých 7 3     1 11
mezitřída 2   1   1 4
otevřená 11 7 1   1 20
pracovní 5 5   1   11
vítězů 2         2
veteránů 3         3
celkem 30 15 2 1 3 51
  Ʃ 44 17 3 3 3 70
               
           

 

 

 

 

 

   
Procentuální podíly ohodnocení na výstavě      
       
    výborný velmi dobrý dobrý odstoupil  / vyloučen celkem  
  pes 14 2 1 2 19  
    74% 11% 5% 11% 1  
  fena 30 15 2 1 48  
    63% 31% 4% 2%    
  celkem 44 17 3 3 67  
    66% 25% 4% 4%    
               
 
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
 
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
 
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
   
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
                 

 

Napsat komentář